Fascynuje nas
technologia

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

nr ref. DAG-MSL-08-2021miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków:

  • dbałość o prawidłową realizację zamówień,
  • wystawianie dokumentów magazynowych oraz fakturowanie,
  • współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami,
  • koordynacja wysyłek do klientów (wysyłka elektroniczna i fizyczna towarów),
  • współpraca z działem księgowym.

Nasze wymagania:

  • łatwość uczenia się i dostosowywania do zmian,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie,
  • dokładność i rzetelność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat B.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT oraz naszej oferty produktowej,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • dużą różnorodność projektów,
  • dostęp do zaawansowanych technologii.

Ponadto zapewnimy Ci:

  • niezwykłą atmosferę w pracy,
  • nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,
  • darmowe zajęcia z języka angielskiego w biurze,
  • dofinansowanie do urlopu,
  • niezapomniane wyjazdy integracyjne,
  • kawa i herbata – tyle ile zdołasz wypić,
  • brak dress code’u i wiele więcej.

DAGMA to jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu - ostatnia za 2018 rok). W katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, a liczba pracowników stale rośnie.

Zainteresowany/a?

Systematyczność i zdolność koncentracji są dla mnie kluczowe, dlatego chętnie zobaczę Cię w moim zespole.

Agnieszka Darmosz

kierownik działu logistyki

Ścieżka rekrutacyjna na to stanowisko:

Wysyłasz CV

Spotkanie zdalne
z rekruterem

połączone z prezentacją
zadania

Propozycja
pracy